Oferta dla grup

Jeśli chciałbyś zobaczyć któryś z naszych spektakli z grupą znajomych, rodziny, współpracowników w dogodnym dla siebie terminie, nie ma problemu! Zorganizujemy pokaz specjalnie dla Ciebie i Twojej grupy w naszej siedzibie. Zadzwoń, żeby omówić szczegóły.

Oferta przeznaczona jest dla grup znajomych, pracowników, dla przedszkoli, szkół itp., które chcą zobaczyć nasz spektakl w innym terminie, niż podany w repertuarze. Można wybrać każdy ze spektakli należących do stałego repertuaru Teatru Szczęście, o ile jego twórcy znajdą wolne terminy. Koszt spektaklu dla grup obliczany jest indywidualnie – zadzwoń, by dowiedzieć się więcej.

Bardzo duże możliwości daje połączenie naszej oferty artystycznej z ciekawymi formami rozrywki i cateringiem TCF HUB Centrum Sportu i Integracji.

Współorganizujemy od strony artystycznej różne wydarzenia: jubileusze, urodziny, koncerty, szkolenia… Wycena tej opcji jest indywidualna. Możliwości są praktycznie nieograniczone. Istnieje też możliwość wynajęcia przestrzeni pod własne wydarzenie.

Urodziny w Teatrze Szczęście

Zorganizujemy spektakl z przyjęciem urodzinowym w Teatrze Szczęście dla Twojego dziecka i jego przyjaciół lub dla Ciebie i Twoich gości.

Koszt takiej imprezy ustalamy indywidualnie. Jeśli jesteś zainteresowany – zadzwoń, by dowiedzieć się więcej. W ustalonej cenie dostaniesz wybrany przez siebie spektakl z naszej oferty urodzinowej oraz przestrzeń do urządzenia przyjęcia.

Jeśli masz inny pomysł na zorganizowanie swoich urodzin, lub urodzin kogoś bliskiego w Klubie Komediowym Charlie, śmiało nam o nim opowiedz! Możemy pomóc Ci zorganizować zabawę w np. formie warsztatów teatralnych, albo udostępnić naszą scenę pod Twój występ, jeśli tylko masz na to ochotę.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zadzwoń do nas w godzinach funkcjonowania Teatru Szczęście.